Aurela Gace

Aurela Gaçe urren ditët me shi

Për shumë kë mund të jenë të preferuara, por për një pjesë të madhe të njerëzve, ditët me shi sikur sjellin edhe një disponim jo të mirë. Shiu i së Enjtes duket Lexo më shumë »

Vildane Zeneli 2

Vildane Zeneli me këngë të re

Para pak ditësh modelja Vildane Zeneli bëri të ditur që do të paraqitet në video-klipin e këngëtarit me famë botërore Pitbull. Ndërsa  tash ajo ndodhet në studio ku po incizon një këngë Lexo më shumë »

Dj Blunt

Ndahen Dj.Blunt dhe Yllka Brada?

Dixheji i njohur DJ.Blunt dhe kreatorja Yllka Brada i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Arsyeja e ndarjes së tyre nuk është bërë e ditur. Brada ka larguar nga faqja e saj Lexo më shumë »

Adelina Tahiri 2

Foto-sesion nga Adelina Tahiri

Adelina Tahiri ka sjellë një set të ri fotografish për adhuruesit e saj. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia është njëra prej yjeve të estradës e cila e pëlqen që fansat e saj në Lexo më shumë »

Stupcat 2

Edhe Stupcat me Harlem Shake

Trendit botëror të vallëzimit Harlem Shake i janë bashkuar shumë kompani e familje shqiptare. Tash këtë e kanë bërë edhe humoristët më të njohur në vendin tonë Stupcat. E natyrisht duke pas Lexo më shumë »

Aurela Gaçe urren ditët me shi

Aurela Gace
Për shumë kë mund të jenë të preferuara, por për një pjesë të madhe të njerëzve, ditët me shi sikur sjellin edhe një disponim jo të mirë. Shiu i së Enjtes duket se e ka mërzitur shumë edhe këngëtaren nga Shqipëria Aurela Gaçe e cila e ka parë të udhës që disponimin jo të mirë të saj, ta ndajë edhe me miqtë e saj në rrjetin social facebook. “Përshëndetje miq. Është kohë me shi dhe mua shiu më trishton. Mezi po pres të vijë pranvera, të dali dielli

Vildane Zeneli me këngë të re

Vildane Zeneli 2
Para pak ditësh modelja Vildane Zeneli bëri të ditur që do të paraqitet në video-klipin e këngëtarit me famë botërore Pitbull. Ndërsa  tash ajo ndodhet në studio ku po incizon një këngë të re. Këtë lajm ajo e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Twitter. Ka kohë që Vildane Zeneli ka treguar që po punon në album të ri ndërsa mendohet që do të jetë i gatshëm shumë shpejt. Me shumë kuriozitet po pritet debutimi i saj në muzikë, por deri tani ajo nuk ka

Ndahen Dj.Blunt dhe Yllka Brada?

Dj Blunt
Dixheji i njohur DJ.Blunt dhe kreatorja Yllka Brada i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Arsyeja e ndarjes së tyre nuk është bërë e ditur.

Brada ka larguar nga faqja e saj në Facebook të gjitha fotografitë me tashmë ish të dashurin e saj DJ.Blunt.

Blunt dhe Yllka ishin në lidhje për një kohë mjaft të gjatë.

Foto-sesion nga Adelina Tahiri

Adelina Tahiri 2
Adelina Tahiri ka sjellë një set të ri fotografish për adhuruesit e saj. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia është njëra prej yjeve të estradës e cila e pëlqen që fansat e saj në Facebook, kohë pas kohe t’i qerasë me foto të nxehta dhe provokuese. Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, duke postuar disa foto ku ajo kishte veshur një fustan të puthitur për trupi dhe me dekolte të thellë, duke treguar se ajo posedon forma të jashtëzakonshme të trupit, të

Edhe Stupcat me Harlem Shake

Stupcat 2
Trendit botëror të vallëzimit Harlem Shake i janë bashkuar shumë kompani e familje shqiptare. Tash këtë e kanë bërë edhe humoristët më të njohur në vendin tonë Stupcat. E natyrisht duke pas parasysh suksesin e tyre, klikimet këtij klipi janë mjaft të mëdha, edhe pse sapo është lansuar. Harlem Shake u luajt në fillimin e viteve 1980. Ishte Albert Leopold Boyce, i njohur si Al B, ai i cili kërceu këtë stil në Harlem. Ai vdiq më 2006. Ndërkohë, gjatë viteve ky
| .