News
942181_523860497721595_1460110165_n

Noizy – Kur Shprehem (Live Performanc) VIDEO

Posted by admin admin | April 11th, 2014 | 1 Response

609a200ebe8d11e39b1b0002c9dc152a_81-585x300

Noizy në emisionin Top Show “TOP CHANNEL” (VIDEO)

Posted by admin admin | April 11th, 2014 | No responses

trim.090E45D2-9F00-41A3-A934-09C14561185FTema: Hip — Hop Night Te ftuar: Aulona Musta, Fatma Haxhialiu, Big Basta, Sheila Haxhiraj, Mc Kresha, Lyrical Son, Noizy, Bim Bima, ErgeNR, Elineli Peformanca LIVE (KUR SHPREHEM) dhe Hyrja e Noizyt ne Emision fillon nga min. 24:00 tek Pjesa e 2

1525010_656865321032510_1141445393_n

*LIVE* – Top Channel – TOP SHOW – I ftuar NOIZY

Posted by admin admin | April 10th, 2014 | No responses

Të ftuarit e tjerë të emisionit do të jenë: Elinel, dhe anëtarët e grupeve PINT & KAOS etj. Një emision plot me supriza që ja vlen ta shikoni. KLIKO KËTU PËR TË PARË LIVE EMISIONIN NË TOP CHANNEL.

10172750_757002977656651_932773545_n

Sonte Live ne Top Channel

Posted by admin admin | April 10th, 2014 | No responses

Sonte Live ne TOP CHANNEL ora 22:45 ne emisionin Top Show Magazine. Mos e humbisni. Të ftuarit e tjerë të emisionit do të jenë: Elinel, dhe anëtarët e grupeve PINT & KAOS etj. Një emision plot me supriza që ja vlen ta shikoni. Me vone do te postojme edhe ndonje […]

264465_725244640832485_1057982616_n

Noizy, Mbret ne Rrepin Ballkanik

Posted by admin admin | April 9th, 2014 | 1 Response

Përfunidmisht ai është rreperi më i kërkuar në të gjitha trevat shqipfolëse. Rigels Rajku, i njohur nga të gjithë si Noizy është këngëtari me agjendën më të ngjeshur të koncerteve në të gjithë Show Bizin Shqiptar,  është e pamundur që të bëjë pushim qoftë edhe për një javë. Noizy ne […]

Noizy – GANJA (The Leader)

Posted by admin admin | April 6th, 2014 | 1 Response

Reff (x2) So we smoking that Ganja We still keep on rollin So pass me the lighter That Ganja we smokin That Ganja We kep on Rollin It That Ganja We keep on Smokin It Verse 1: Kena pi qaq shume Saqe na ka hup Vetdija Spo mund me pa […]